Lezecké stopky

!! Novinka !!

Dokončujeme vývoj bezdrátové časomíry pro lezecké stěny

!!! 19.11.2019 - Počátkem příštího roku (2020) bychom rádi ukončili vývoj systému lezeckých stopek !!! K tomuto, vlastnímu vývoji, nás vedla víceméně neúspěšná snaha takové stopky sehnat pro stěnu SLavia Korměříž. Lezcké stopky budou v několika variantách.

  • Nejlevnější a základní varianta bude "klasická" drátová, s tím že bude bez vlastního displeje časomíry. Údaje START/STOP/ČAS se bodou bezdrátově (bluetooth) přenášet do TLF/TABLET/NTB s vlastním SW vybavením, které je automaticky součásti produktu.
  • Druhou, vylepšenou variantou lezeckých stopek je plně bezdrátová varianta. Vyhodnocení je stejné, pomocí přenosu BT do mobilního zařízení. Výhodou je, že cílové tlačítko můžeme umístit kdekoliv na stěně a výrazně tím závody zatraktivnit.
  • Speciální variantou jsou "herní" lezecké stopky. V této variantě si můžete k jedné základně objednat vícero "speciálních" cílových tlačítek (pro účel hry časované bomby), které se rozmístí po stěně a malí lezci je musí ve stanoveném pořadí, a do časového limitu "deaktivovat" nebo "vybouchnou".
  • Každá z těchto variant může být doplněna vlastním displejem časomíry, čímž by odpadla nutnost telefonu či tabletu.


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na: stopkynastenu(a)teva-km.cz

 

 

Kontaktujte nás

Telefon:
+420 573 335 096
+420 573 335 097

Kojetínská 3881
767 01, Kroměříž
Najdi na mapě